28 квітня 2021
1500

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин проводить засідання у форматі відеоконференції.

 

Порядок денний:

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

1. Проект Закону про запобігання та протидію антисемітизму в Україні, реєстр. № 5109, поданий народним депутатом України Бужанським М.А. та іншими народними депутатами України.

2. Проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від негативних наслідків невиконання грошових зобов’язань, реєстр. № 2329, (друге читання).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

3. Проект Закону про внесення змін до Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації, реєстр. № 4110, поданий Кабінетом Міністрів України.

 4. Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо основ соціального захисту заручників та інших осіб, потерпілих від терористичного акту, реєстр. № 4579, поданий народним депутатом України Геращенко І.В. та іншими народними депутатами України.

 

Інші питання

5. Щодо заслуховування Міністра юстиції України Малюськи Д.Л. з питань, віднесених до предметів відання Комітету. 

6. Про результати роботи Державної служби України з етнополітики та свободи совісті за 2020-й рік у сфері етнополітики.

 

Різне


Повернутись до календаря подій