08 квітня 2021
1030

  Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проводить круглий стіл на тему:  «Сучасний стан та проблеми благоустрою в населених пунктах. Законодавче регулювання благоустрою в об’єднаних територіальних громадах» (у режимі відеоконференції)

Під час заходу планується обговорити актуальні питання, які на сьогодні стоять перед територіальними громадами та державою в сфері благоустрою.

Предметом дискусії будуть питання:

- стан законодавчого регулювання сфери благоустрою, проблематика і шляхи вирішення в зв'язку із новим адміністративно-територіальним устроєм України та реалізацією повноважень держави та органів місцевого самоврядування;

- нормативно-правове та технічне регулювання в сфері благоустрою;

- необхідність стратегічного планування благоустрою територіальних громад та населених пунктів;

- участь громадськості у створенні та реконструкції об'єктів благоустрою, практичні проблеми з реалізації та експлуатації благоустрою.

До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, професійних громадських організацій, проектних інститутів, експертів.

Захід відбудеться на платформі ZOOM спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, асоціаціями органів місцевого самоврядування, німецько-українським проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні II», що виконується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), яка діє за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

 Контактні особи:

-         старший консультант секретаріату Комітету Прітчіна Світлана Леонідівна, тел. (044) 255 23 72, email: pritchina@rada.gov.ua;

-         помічник-консультант народного депутата України Г.Бондар Бесчастна Богдана Володимирівна, тел. (096) 171 31 98, email: danke@ukr.net.


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
19 квітня 2021, 09:00
19 квітня 2021, 11:00
19 квітня 2021, 11:00
20 квітня 2021, 09:00
20 квітня 2021, 11:00
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування