О 15-00 розпочнуться брифінги народних депутатів України (вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху):
15-00 представники депутатської групи «Довіра»
15-05 Олександр Матусевич
- депутатська фракція "Слуга народу", Член Комітету Верховної
Ради України з питань екологічної політики та природокористування
15-10 Сергій Лабазюк
– депутатська група "Партії "За майбутнє", член
Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
15-15 Леся Василенко
- депутатська фракція "ГОЛОС", член Комітету Верховної Ради
України з питань екологічної політики та природокористування
15-20 Арсеній Пушкаренко - депутатська фракція "Слуга народу", член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
15-25 Михайло Бондар – депутатська фракція
"Європейська Солідарність", голова підкомітету з питань вугільної
промисловості Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та
житлово-комунальних послуг
15-30 Елла Рєпіна - фракція
«Слуга народу», голова підкомітету з питань
функціонування небанківських фінансових установ та страхової діяльності
Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної
політики
15-35 Михайло Волинець - фракція
Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", голова підкомітету з питань
взаємодії з державними органами влади та громадськістю Комітету Верховної
Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
15-40 Сергій Демченко
- депутатська фракція "Слуга народу", член Комітету Верховної Ради
України з питань правової політики
15-45 Марина Бардіна
- депутатська фракція "Слуга народу", заступник голови Комітету,
голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері
захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з
питань зовнішньої політики та міжпарламентського
співробітництва
15-50 Юлія Овчиннікова
- депутатська фракція "Слуга народу", голова підкомітету з
питань лісових ресурсів, об'єктів тваринного та рослинного світу, природних
ландшафтів та об'єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради
України з питань екологічної політики та природокористування
15-55 Олексій Мовчан
- депутатська фракція "Слуга народу", голова підкомітету з
питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і
комунальним майном Комітету Верховної Ради України з питань економічного
розвитку
16-00 Ірина Борзова – фракція «Слуга
народу», голова підкомітету з питань державної молодіжної політики
Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту
16-10 Богдан Кицак
- депутатська фракція "Слуга народу", член Комітету
Верховної Ради України з питань економічного розвитку
16-15 Тарас Тарасенко
- фракція «Слуга народу», голова підкомітету з питань прав людини
Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та
реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та
Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і
міжнаціональних відносин
Допуск представників ЗМІ до будинку Верховної
Ради України по вул. М.Грушевського, 5 здійснюється через під’їзд № 1 за
наявності постійної картки акредитації у порядку черги після отримання на посту
охорони разової додаткової перепустки, що повертається на цей пост охорони
після закінчення робочого дня
Повернутись до календаря подій