27 січня 2021
1430

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проводить засідання за адресою: м. Київ, вул. М.Грушевського, 18/2, зал  №11.

Трансляція наживо на сайті Комітету 

Порядок денний

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост (реєстр. №4535, н.д. В.Безгін, Д.Гурін, О.Аліксійчук, О.Шуляк, А.Загоруйко. О.Корнієнко, А.Стріхарський, Д.Чорний)

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обрання старост населених пунктів, що увійшли до складу сільських та селищних об’єднаних територіальних громад (реєстр. №4198, н.д. А.Яценко)

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення партійного плюралізму при формуванні складу представницьких органів і обранні виборних осіб на парламентському рівні (реєстр. №3452, н.д. О.Качура)

4. Проект Закону про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо забезпечення партійного плюралізму при формуванні складу представницьких органів і обранні виборних осіб на місцевому рівні (реєстр. №3453, н.д. О.Качура)

5. Проект Закону про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо гідної оплати праці членів виборчих комісій (реєстр. №4124, н.д. А.Поляков, Т.Батенко та інші)

6. Проект Закону про внесення змін до Виборчого Кодексу України щодо присутності народних депутатів України на засіданнях виборчих комісій (реєстр. №4473, н.д. Н.Шуфрич)

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

7. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення ефективності використання коштів державного фонду регіонального розвитку (реєстр. №4200, КМУ, Д.Шмигаль)

 

III. Інші

8. Про внесення змін до рішення Комітету від 4 вересня 2019 року «Про обрання голів та членів підкомітетів Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування» щодо включення народного депутата України В.Ю.Безгіна до складу підкомітету з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород

9. Про моніторинг реалізації проекту «Місцеве спостереження за політичними процесами в Україні», що впроваджується Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа “ОПОРА”

10. Звіт Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за четверту сесію Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2020  р. – січень 2021 р.)

11. Про план роботи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий-липень 2021 р.)

12. Про календарний  план проведення засідань Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та його підкомітетів на період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2021 р.)


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
09 березня 2021, 09:00
09 березня 2021, 12:00
10 березня 2021, 09:00
10 березня 2021, 11:00
10 березня 2021, 11:00
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування