04 листопада 2020
1415

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проводить засідання за адресою: м.Київ, вул. М.Грушевського, 18/2, зал №11.

Трансляція наживо тут

Порядок денний

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

1. Проект Закону про внесення змін до статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (реєстр. №3034а, н.д. О.Макаров, Р.Лозинський, А.Клочко та інш.)

 

2. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо Генеральної схеми планування території України (реєстр. № 3337, н.д. О.Дунда, В.М’ялик, Г.Бондар, Д.Гурін, Д.Чорний, В.Рубльов, В.Іванов та інш.)

 

II. Організаційні питання

3. «Про пріоритети Міністерства розвитку громад та територій України у сфері реалізації державної регіональної політики та пріоритетні напрямки проектів на 2021 рік»

 

Презентують:  

Міністр розвитку громад та територій України - ЧЕРНИШОВ Олексій Михайлович

Заступник Міністра розвитку громад та територій України - ЛУКЕРЯ Іван Михайлович

 

ІІІ.Різне


До уваги ЗМІ!

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України Д.Разумкова № 291 від 05.10.2020 журналісти та оператори/фотокореспонденти ЗМІ працюють у пресцентрі парламенту (м.Київ, вул. М.Грушевського,5, кулуари третього поверху) за наявності постійної картки акредитації, виданої Апаратом Верховної Ради України, та разових додаткових перепусток у такій кількості:

до 120 осіб – у пресцентрі на третьому поверсі;

до 30 осіб – у ложі преси балкону зали засідань Верховної Ради України.

Від телевізійних каналів допускається не більше двох знімальних груп (до 4 осіб), від інформаційних агентств – до 2 осіб, від інших видань – по 1 особі.

 

Допуск представників ЗМІ до будинку Верховної Ради України по вул. М.Грушевського, 5 через під’їзд № 1 та допуск операторів/фотокореспондентів з професійним обладнанням до ложі преси балкону здійснюється у порядку черги після отримання на відповідному посту охорони разової додаткової перепустки, що повертається на цей пост охорони після закінчення робочого дня.

 


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
28 листопада 2020, 15:00
30 листопада 2020, 09:00
30 листопада 2020, 11:00
30 листопада 2020, 14:00
01 грудня 2020, 10:00
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування