20 жовтня 2020
1530

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду проводить засідання у кулуарах третього поверху будівлі Верховної Ради України (пресцентр парламенту, м. Київ, вул. М.Грушевського, 5).

 До участі у засіданні запрошені представники громадських організацій та ЗМІ.

 

 Трансляція наживо відбудеться на сторінці ТСК у мережі Фейсбук:

ТСК ВРУ з питань розслідування фактів корупції в органах ДАБК

 

До розгляду на засіданні ТСК заплановано такі питання:

 - про інформацію від ЗМІ, громадських організацій щодо фактів порушень з боку органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду та результатів розгляду їх звернень;

- про розгляд звернень, що надійшли на адресу ТСК.


 Телефони для довідок: секретаріат ТСК 255-4143;

067-232-3660, 096-729-8150


До уваги ЗМІ!

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України Д.Разумкова № 291 від 05.10.2020 журналісти та оператори/фотокореспонденти ЗМІ працюють у пресцентрі парламенту (м.Київ, вул. М.Грушевського,5, кулуари третього поверху) за наявності постійної картки акредитації, виданої Апаратом Верховної Ради України, та разових додаткових перепусток у такій кількості:

до 120 осіб – у пресцентрі на третьому поверсі;

до 30 осіб – у ложі преси балкону зали засідань Верховної Ради України.

Від телевізійних каналів допускається не більше двох знімальних груп (до 4 осіб), від інформаційних агентств – до 2 осіб, від інших видань – по 1 особі.

Допуск представників ЗМІ до будинку Верховної Ради України по вул. М.Грушевського, 5 через під’їзд № 1 та допуск операторів/фотокореспондентів з професійним обладнанням до ложі преси балкону здійснюється у порядку черги після отримання на відповідному посту охорони разової додаткової перепустки, що повертається на цей пост охорони після закінчення робочого дня.


Повернутись до календаря подій