21 жовтня 2020
1200

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин проводить «круглий стіл» з нагоди 20 річниці прийняття резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» у форматі відеоконференції (на платформі Zoom).

У рамках «круглого столу» планується обговорити питання про: міжнародний      досвід     впровадження     резолюції,     підсумки       реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року, залучення жінок до процесів миротворення тощо.

До участі у заході запрошені: народні депутати України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Урядовий Уповноважений з питань гендерної політики, представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій.

Для приєднання до відеоконференції необхідно у термін до 19 жовтня 2020 надіслати на електронну адресу  tepliuk@rada.gov.ua  інформацію щодо участі у заході (прізвище, ім’я, по батькові, назву організації та посаду, а також вказати електронну пошту, на яку надсилатиметься запрошення для приєднання до відеоконференції).

 

До уваги ЗМІ!

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України Д.Разумкова № 291 від 05.10.2020 журналісти та оператори/фотокореспонденти ЗМІ працюють у пресцентрі парламенту (м.Київ, вул. М.Грушевського,5, кулуари третього поверху) за наявності постійної картки акредитації, виданої Апаратом Верховної Ради України, та разових додаткових перепусток у такій кількості:

до 120 осіб – у пресцентрі на третьому поверсі;

до 30 осіб – у ложі преси балкону зали засідань Верховної Ради України.

Від телевізійних каналів допускається не більше двох знімальних груп (до 4 осіб), від інформаційних агентств – до 2 осіб, від інших видань – по 1 особі.

Допуск представників ЗМІ до будинку Верховної Ради України по вул. М.Грушевського, 5 через під’їзд № 1 та допуск операторів/фотокореспондентів з професійним обладнанням до ложі преси балкону здійснюється у порядку черги після отримання на відповідному посту охорони разової додаткової перепустки, що повертається на цей пост охорони після закінчення робочого дня.


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
23 вересня 2021, 10:00
23 вересня 2021, 12:00
23 вересня 2021, 15:30
23 вересня 2021, 16:00
23 вересня 2021, 16:00
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування