21 жовтня 2020
1200

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин проводить «круглий стіл» з нагоди 20 річниці прийняття резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» у форматі відеоконференції (на платформі Zoom).

У рамках «круглого столу» планується обговорити питання про: міжнародний      досвід     впровадження     резолюції,     підсумки       реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року, залучення жінок до процесів миротворення тощо.

До участі у заході запрошені: народні депутати України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Урядовий Уповноважений з питань гендерної політики, представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій.

Для приєднання до відеоконференції необхідно у термін до 19 жовтня 2020 надіслати на електронну адресу  tepliuk@rada.gov.ua  інформацію щодо участі у заході (прізвище, ім’я, по батькові, назву організації та посаду, а також вказати електронну пошту, на яку надсилатиметься запрошення для приєднання до відеоконференції).

 

До уваги ЗМІ!

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України Д.Разумкова № 291 від 05.10.2020 журналісти та оператори/фотокореспонденти ЗМІ працюють у пресцентрі парламенту (м.Київ, вул. М.Грушевського,5, кулуари третього поверху) за наявності постійної картки акредитації, виданої Апаратом Верховної Ради України, та разових додаткових перепусток у такій кількості:

до 120 осіб – у пресцентрі на третьому поверсі;

до 30 осіб – у ложі преси балкону зали засідань Верховної Ради України.

Від телевізійних каналів допускається не більше двох знімальних груп (до 4 осіб), від інформаційних агентств – до 2 осіб, від інших видань – по 1 особі.

Допуск представників ЗМІ до будинку Верховної Ради України по вул. М.Грушевського, 5 через під’їзд № 1 та допуск операторів/фотокореспондентів з професійним обладнанням до ложі преси балкону здійснюється у порядку черги після отримання на відповідному посту охорони разової додаткової перепустки, що повертається на цей пост охорони після закінчення робочого дня.


Повернутись до календаря подій