21 жовтня 2020
1400

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Асоціацією «Укрводоканалекологія», Асоціацією учасників газового ринку, Всеукраїнською асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» проводить засідання «круглого столу»  з обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж».

Метою «круглого столу» є обговорення актуальних проблем планування інженерного забезпечення територій, проектування галузевих схем, будівництва, реконструкції та приєднання інженерних мереж у населених пунктах.

Під час заходу планується обговорити напрацьований експертною групою законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж.

До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників органів державної влади, професійних громадських організацій, проектних інститутів, експертів.

Захід відбудеться 21 жовтня о 14:00 у форматі відеоконференції на платформі Zoom. Для авторизації учасників відеоконференції просимо до 20 жовтня надіслати до Комітету списки учасників (організація, ПІБ, посада, електронна адреса). Доступ до платформи буде відкрито з 13:30.

 

Організаційні питання щодо проведення заходу забезпечує секретаріат Комітету та помічники-консультанти народного депутата України О.Дунди:

Казімірова Ірина Ігорівна (тел. 255-32-47, kazimirova@rada.gov.ua),

Бері Вікторія Марківна (тел. 255-46-15, dunda@rada.gov.ua)

 

 

До уваги ЗМІ!

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України Д.Разумкова № 291 від 05.10.2020 журналісти та оператори/фотокореспонденти ЗМІ працюють у пресцентрі парламенту (м.Київ, вул. М.Грушевського,5, кулуари третього поверху) за наявності постійної картки акредитації, виданої Апаратом Верховної Ради України, та разових додаткових перепусток у такій кількості:

до 120 осіб – у пресцентрі на третьому поверсі;

до 30 осіб – у ложі преси балкону зали засідань Верховної Ради України.

Від телевізійних каналів допускається не більше двох знімальних груп (до 4 осіб), від інформаційних агентств – до 2 осіб, від інших видань – по 1 особі.

Допуск представників ЗМІ до будинку Верховної Ради України по вул. М.Грушевського, 5 через під’їзд № 1 та допуск операторів/фотокореспондентів з професійним обладнанням до ложі преси балкону здійснюється у порядку черги після отримання на відповідному посту охорони разової додаткової перепустки, що повертається на цей пост охорони після закінчення робочого дня.


Повернутись до календаря подій