21 жовтня 2020
1400

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Асоціацією «Укрводоканалекологія», Асоціацією учасників газового ринку, Всеукраїнською асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» проводить засідання «круглого столу»  з обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж».

Метою «круглого столу» є обговорення актуальних проблем планування інженерного забезпечення територій, проектування галузевих схем, будівництва, реконструкції та приєднання інженерних мереж у населених пунктах.

Під час заходу планується обговорити напрацьований експертною групою законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж.

До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників органів державної влади, професійних громадських організацій, проектних інститутів, експертів.

Захід відбудеться 21 жовтня о 14:00 у форматі відеоконференції на платформі Zoom. Для авторизації учасників відеоконференції просимо до 20 жовтня надіслати до Комітету списки учасників (організація, ПІБ, посада, електронна адреса). Доступ до платформи буде відкрито з 13:30.

 

Організаційні питання щодо проведення заходу забезпечує секретаріат Комітету та помічники-консультанти народного депутата України О.Дунди:

Казімірова Ірина Ігорівна (тел. 255-32-47, kazimirova@rada.gov.ua),

Бері Вікторія Марківна (тел. 255-46-15, dunda@rada.gov.ua)

 

 

До уваги ЗМІ!

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України Д.Разумкова № 291 від 05.10.2020 журналісти та оператори/фотокореспонденти ЗМІ працюють у пресцентрі парламенту (м.Київ, вул. М.Грушевського,5, кулуари третього поверху) за наявності постійної картки акредитації, виданої Апаратом Верховної Ради України, та разових додаткових перепусток у такій кількості:

до 120 осіб – у пресцентрі на третьому поверсі;

до 30 осіб – у ложі преси балкону зали засідань Верховної Ради України.

Від телевізійних каналів допускається не більше двох знімальних груп (до 4 осіб), від інформаційних агентств – до 2 осіб, від інших видань – по 1 особі.

Допуск представників ЗМІ до будинку Верховної Ради України по вул. М.Грушевського, 5 через під’їзд № 1 та допуск операторів/фотокореспондентів з професійним обладнанням до ложі преси балкону здійснюється у порядку черги після отримання на відповідному посту охорони разової додаткової перепустки, що повертається на цей пост охорони після закінчення робочого дня.


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
23 вересня 2021, 10:00
23 вересня 2021, 12:00
23 вересня 2021, 15:30
23 вересня 2021, 16:00
23 вересня 2021, 16:00
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування