28 вересня 2020
1245

 

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проводить засідання у форматі відеоконференції (м.Київ, вул. Банкова, 6-8, кім. 525).

 

Порядок денний

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) (р.№ 3486)

 

Попередній розгляд законопроектів:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи (р.№ 4051, н.д. Третьякова Г.М. та інші)

Проект Закону про внесення змін до статті 47-1 Закону України "Про зайнятість населення" щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб (р.№ 3010а, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про внесення змін до статті 47-1 Закону України "Про зайнятість населення" щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/чи надзвичайної ситуації (р.№ 3010а-1, н.д. Королевська Н. та інші)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державний бюджет України на 2021 рік (р.№ 4000, Кабінет Міністрів України)

 

ІІІ. Інші питання

Про внесення змін до Плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на період четвертої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання


Повернутись до календаря подій