16 вересня 2020
1500

 

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики проводить засідання у форматі відеоконференції.

 

Проект порядку денного

 

І. Кадрові питання

1. Про обрання членів Вищої ради правосуддя

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

Попередній розгляд

2. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв'язку із утворенням (ліквідацією) районів, реєстр. № 3025а (Демченко С.О. та інші)

 

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку із запровадженням обліку трудової діяльності працівника в електронній формі, реєстр. № 3624 (Кабінет Міністрів України)

 

4. Проект Закону про внесення змін до статті 317 Цивільного процесуального кодексу України щодо зняття обмежень у виборі місцевого загального суду для звернення з заявою про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України, реєстр. № 3832 (Лубінець Д.В. та інші)

 

Перше читання

5. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції», реєстр. № 3448 (Кабінет Міністрів України)

 

6. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо врегулювання окремих питань проходження служби у Службі судової охорони, реєстр. № 3935 (Божик В.І.)

 

7. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення поетапного впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, реєстр. № 3985 (Бабій Р.В. та інші)

 

IIІ. Контрольні повноваження

8. Інформація Міністерства фінансів України, Державної судової адміністрації України, Вищої ради правосуддя щодо виконання Державного бюджету України на 2020 рік в частині здійснення видатків на судову систему Україні, а також здійснення заходів для вирішення критичної ситуації з фінансовим забезпеченням діяльності судів, а саме дефіцитом видатків на оплату праці, поточних видатків на забезпечення здійснення судочинства, видатків розвитку.

 

9. Різне


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
01 жовтня 2020, 09:00
01 жовтня 2020, 15:00
01 жовтня 2020, 15:30
02 жовтня 2020, 09:00
02 жовтня 2020, 13:00
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування