17 вересня 2020
1500

О 15-00 розпочнуться брифінги народних депутатів України (вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху):


15-05 Михайло Бондар – депутатська фракція "Європейська Солідарність", голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

15-10 Сергій Лабазюк – депутатська група "Партії "За майбутнє"член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

15-15 Галина Васильченко - депутатська фракція "ГОЛОС, член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

15-20 Михайло Волинець - депутатська фракція Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина, голова підкомітету з питань взаємодії з державними органами влади та громадськістю Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

15-25 Марина Бардіна - депутатська фракція "Слуга народу", заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

15-30 Леся Василенко - депутатська фракція "ГОЛОС", член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

15-40 Михайло Лаба - депутатська фракція "Слуга народу", член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

15-50 Ігор Кривошеєв - депутатська фракція "Слуга народу", голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

15-55 Юлія Овчинникова - депутатська фракція "Слуга народу", голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об'єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об'єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

16-00 Павло Мельник - депутатська фракція "Слуга народу", голова підкомітету з питань координації програм технічної допомоги Європейського Союзу та співпраці з Євратомом Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом

16-05 Олексій Леонов - депутатська фракція "Слуга народу", голова підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

16-10 Тетяна Рябуха - депутатська фракція «Слуга народу», голова підкомітету у справах сім'ї та дітей Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

16-15 Андрій Пузійчук -  депутатська фракція Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

16-20 Максим Пашковський - депутатська фракція "Слуга народу", член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Вхід працівників ЗМІ до будівлі Верховної Ради України за тимчасовою карткою акредитації, виданою на час карантину, та за наявності постійної акредитації через 1-й під’їзд.


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
01 жовтня 2020, 09:00
01 жовтня 2020, 15:00
01 жовтня 2020, 15:30
02 жовтня 2020, 09:00
02 жовтня 2020, 13:00
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування