14 липня 2020
1625

Друге позачергове пленарне засідання Верховної Ради України проводиться відповідно до Розпорядження Голови Парламенту Дмитра Разумкова від 13 липня № 243  на вимогу 150 народних депутатів України (м.Київ, вул. М.Грушевського, 5, сесійна зала).

Засідання розпочнеться по завершенні першого позачергового пленарного засідання  Верховної Ради України, скликаного відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України від 13 липня 2020 року № 241.


Порядок денний тут

 

 Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України Д.Разумкова № 206 від 28.05.2020 журналісти та оператори/фотокореспонденти ЗМІ працюють у прес-центрі парламенту (м.Київ, вул. М.Грушевського, 5, кулуари третього поверху).

 До ложі преси балкона зали засідань Верховної Ради України допускаються по одному оператору/фотокореспонденту від засобу масової інформації у порядку черги, а їх загальна кількість у цій ложі не може перевищувати 30 осіб.

 

Вхід працівників ЗМІ до будівлі Верховної Ради України за тимчасовою карткою акредитації, виданою на час карантину, та за наявності постійної акредитації через 1-й під’їзд.


Повернутись до календаря подій