02 липня 2020
1500

 

О 15-00 розпочнуться брифінги народних депутатів України (вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху):

15-00 – Депутатська група «Довіра»

15-05 – Арсеній Пушкаренко, фракція «Слуга Народу», член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

15-10 – Галина Третьякова, фракція «Слуга Народу», голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

15-20 – Михайло Бондар, фракція «Європейська Солідарність», голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

15-25 – Сергій Лабазюк, позафракційний, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

15-30 – Андрій Пузійчук, фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

15-35 – Марина Бардіна, фракція «Слуга Народу», заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

15-40 – Дмитро Костюк, фракція «Слуга Народу», голова підкомітету з питань соціальної політики агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

15-45Леся Василенко, фракція «Голос», член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

15-50 - Богдан Кицак, депутатська фракція «Слуга народу», член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

 фракція «Слуга народу»

15-55 - Тарас Тарасенко - фракція «Слуга народу»,  голова підкомітету з питань прав людини Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

16-00 Ірина Борзова – фракція «Слуга народу»,  голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

16-05 Сергій Штепа - фракція «Слуга народу», голова підкомітету електронного врядування Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації 

16-10 Едуард Прощук - фракція «Слуга народу», член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

16-15 Олена Шуляк - заступник голови фракція «Слуга народу»,, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

16-20 Василь Мокан - фракція «Слуга народу», заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

Вхід представників ЗМІ до будівлі Верховної Ради України за тимчасовою карткою акредитації, виданою на час карантину, та за наявності постійної акредитації через 1-й під’їзд


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
10 липня 2020, 09:00
13 липня 2020, 09:30
13 липня 2020, 11:00
13 липня 2020, 13:30
13 липня 2020, 13:30
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування