02 березня 2020
1300

Представникам засобів массової інформації необхідно акредитуватися на подію

Акредитуватися

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики (м.Київ, вул. Садова, 3а, кімн. 1016).

 

Порядок денний

 

1. Про порядок обрання двох членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України від депутатських фракцій і груп Верховної Ради України (відповідно до абзацу третього частини п’ятої статті 8 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України»).

 

2. Про звернення органів місцевого самоврядування до Верховної Ради України щодо проблем у забезпеченні права громадян на доступ до суспільно важливої інформації, що виникли внаслідок кодування доступу до супутникового сигналу провідних українських комерційних телеканалів та відсутністю у багатьох населених пунктах альтернативного доступу до ефірного наземного цифрового мовлення провайдера ТОВ «Зеонбуд».

 

3. Про Висновок Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії) щодо Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», прийнятий Венеціанською комісією на 121-ому пленарному засіданні 6-7 грудня 2019 року.

 

4. Різне

 

Вхід працівників ЗМІ за картками акредитації


Повернутись до календаря подій

Версія для друку