Представникам засобів массової інформації необхідно акредитуватися на подію
Акредитуватися
15 травня 2018 року о 12.00 Європейський інформаційно-дослідницький центр у кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) проводитиме флешмоб – поширення представниками ЄІДЦ інформаційних матеріалів про діяльність Центру з метою активізації співпраці з народними депутатами.
Європейський інформаційно-дослідницький центр у Верховній Раді України проводить пошукову, аналітичну і дослідницьку роботу галузевих політик та права інших держав і міжнародних організацій. Метою діяльності Центру є допомога народним депутатам у сфері законотворчої діяльності.
Зазначений захід відбудеться у рамках десятого традиційного "Інформаційного ярмарку-2018" – презентації-виставки ресурсів організацій, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді України.
Для участі в ярмарку зареєструвалося понад 40 організацій.
Вхід за картками акредитації.
Повернутись до календаря подій
