08 лютого 2017
1500

Представникам засобів массової інформації необхідно акредитуватися на подію

Акредитуватися

 

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (вул. Садова, 3-а, к.727).

Порядок денний:

1. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю» (реєстр. 5629), поданий Кабінетом Міністрів України.  Перше читання.

2. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо посилення захисту прав потерпілого)» (реєстр. № 4499), поданий народними депутатами України Котвіцьким І.О., Єфремовою І.О. та іншими. Перше читання.

3. Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 72 Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування строку попереднього ув'язнення» (реєстр. №5259), поданий Кабінетом Міністрів України. Перше читання.

4. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відновлення справедливого порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання)» (реєстр. №5259-1), поданий народним депутатом України Мураєвим Є.В. Перше читання.  

5. Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 72 Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування строку попереднього ув'язнення» (реєстр. №5259-2), поданий народними депутатами України             Купрієм В.М.,  Ліньком Д.В. та іншими. Перше читання.  

6. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» (реєстр. №4952).  Друге читання.

7. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації» (реєстр. № 2016). Друге читання.

8. Про проект Закону України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України» (реєстр. №4670). Друге читання.

9. Про Звіт за підсумками роботи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за п’яту сесію Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2016 р. - січень 2017 року).

10. Про затвердження календарного плану проведення засідань Комітету на період шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2017 р.).

РІЗНЕ

Вхід за картками акредитації

 


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування