07 лютого 2017
1430

Представникам засобів массової інформації необхідно акредитуватися на подію

Акредитуватися

 

Засідання Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту  та туризму (м. Київ, вул. Садова, 3а, к. 1016).

Порядок денний:

1.           Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення демографічної ситуації, (реєстр. № 2377а, н.д. Денисенко А.П.).

2.           Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підтримки молоді, (реєстр. № 4518, н.д. Лабазюк С.П., Рибчинський Є.Ю., Бандуров В.В. та інші).

3.           Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки дітей, які постійно проживають в зоні проведення антитерористичної операції у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, (реєстр. № 5089, н.д. Найєм Мустафа-Масі, Недава О.А., Лубінець Д.В. та інші).

4.           Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття адміністративних бар'єрів при набутті дитиною права власності на нерухоме майно, (реєстр. № 5533, н.д. Писаренко В.В.).

5.           Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури, (реєстр. № 5643, н.д. Чижмарь Ю.В., Силантьєв Д.О., Ляшко О.В.)

6.           Про доцільність внесення Кабінетом Міністрів України проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб.

 

Вхід за картками акредитації


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування