Шановні сільські, селищні, міські голови, депутати місцевих рад, службовці, працівники і ветерани системи місцевого самоврядування, представники наукових і навчальних закладів, муніципальної громадськості!

Щиро вітаю Вас  із нашим спільним державним  святом – Днем місцевого самоврядування та користуючись цією чудовою нагодою хочу ще раз запевнити у всілякій підтримці Ваших зусиль і відповідальної праці з практичної реалізації ключової для нашої країни реформи децентралізації влади, покликаної наповнити новим змістом роботу всіх ланок державного  механізму та отримати якісно вищий рівень життя в наших громадах і регіонах.

Нехай успіх і доля завжди будуть прихильними до Вас як у професійній діяльності, так і на життєвому шляху. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров‘я, людського щастя, щедрого достатку, творчих звершень і здобутків на благо рідної України!

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53
22 червня 2026 14:47