Новини

15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше
15 лютого 2019, 11:29

Андрій Парубій: Ефективна імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є основним елементом європейської інтеграції України

докладніше
15 лютого 2019, 11:20

Ганна Гопко: «Заходи до п’ятої річниці Майдану покликані подати сигнали міжнародній спільноті про боротьбу України з російською збройною агресією і обговорити подальші плани у протистоянні викликам та загрозам»

докладніше
15 лютого 2019, 10:04

У Верховній Раді відбулася зустріч народних депутатів з представниками місії Європейської конфедерації профспілок

докладніше
15 лютого 2019, 09:30

Комітет з питань охорони здоров’я закликає ЗМІ активно долучитися до інформування населення про захворюваність на кір

докладніше
15 лютого 2019, 09:25

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 лютого

докладніше
14 лютого 2019, 17:53

Народні депутати продовжують опікуватися "Охматдитом"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 січня 2019, 09:55

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 січня

Сьогодні у «Голосі України»:

Ухвалено законопроект про зміну підлеглості релігійних громад

Музей, театр, лікарні та інших "переселяють" з міста

Лише ті, хто пізнав, що таке війна, розуміють справжню ціну миру

Нова космічна програма на 27 мільярдів гривень

 

Ухвалено законопроект про зміну підлеглості релігійних громад

Відкривши ранкове засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій нагадав, що в понеділок дав доручення Комітету з питань культури та духовності доопрацювати відповідно до зауважень та рекомендацій Європейського суду з прав людини законопроект № 4128-д щодо зміни релігійними громадами підлеглості.

"Переконаний, що сьогодні ми маємо мобілізуватися і ухвалити цей законопроект, адже цього потребує ситуація, яка склалася в Україні", - сказав він та проілюстрував це подіями, що на початку тижня мали місце в селі Брониця Камінь-Каширського району Волинської області. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/312576)

Музей, театр, лікарні та інших "переселяють" з міста

У Сумах спалахнув конфлікт між міською та обласною владами. Йдеться до того, що місто нинішнього року втратить 74 млн грн податку з доходів фізичних осіб. Це - чимала діра, яку потрібно буде чимось залатати. Проблему винесли на розгляд сесії міськради. Окрім депутатів та чиновників, на зібрання прибула група сумчан із плакатами в руках (на знімку). На них було написано, що замість Сум нову автомагістраль будуватимуть у Краснопільському районі, ветеранський госпіталь переведуть із обласного центру до Білопільського району, а обласний драмтеатр - до приміського села Косівщина. На кількох плакатах були розміщені антипартійні гасла, спрямовані проти політичної сили, яка утримує на Сумщині владу на рівні області. (читайте у «Голосі України» на 1, 15 стор. >>> article/312537)

Лише ті, хто пізнав, що таке війна, розуміють справжню ціну миру

"Але мир - це не просто відсутність війни. Мир - це ще й свобода, це можливість бути господарем на своїй землі. Це право вільно обирати і визначати своє власне майбутнє". На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко під час традиційної зустрічі із главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Участь у зустрічі взяв Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Глава держави підкреслив також, що Росія не збирається зупинятися лише на Україні і випробовує свої новітні технології гібридної війни. "І лише питання часу, де Кремль їх застосує завтра. У Москві добре розуміють стратегічну цінність України з точки зору реалізації своїх імперіалістичних фантазій. Розрахунок простий: що Україна впаде, що Україна не втримається. Якщо не втримається наша країна - це лише підживить російські апетити в інших куточках Європи і світу", - зазначив Петро Порошенко, додавши, що методи російської агресії змінюються, але незмінно стабільним залишається лише одне - відсутність прагнення до миру. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/312549)

Нова космічна програма на 27 мільярдів гривень

Комітет з питань науки і освіти рекомендував парламенту ухвалити в першому читанні за основу внесений урядом проект закону «Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2019—2023 роки» (реєстр. № 9457 від 28.12.2018 р.) з урахуванням поправок народних депутатів... (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/312551)

 

Повний випуск «Голосу України» від 18.01.2019 на сайті: http://www.golos.com.ua