ЗАСІДАННЯ  ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТЕ 

Сесійний зал Верховної Ради України

13 травня  2008 року,      година

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЯЦЕНЮК А.П.

…………………………………………..

ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні  колеги, шановні  запрошені! У першу чергу від імені  українського парламенту я хотів би вибачитися за те позорище, свідками якого ми  сьогодні є.  (Ш у м   у   з а л і)

На превеликий жаль, відбувається все так, як і прогнозувалося: іде загострення політичної кризи. Я сподіваюся на те, що ця політична криза повинна вирішитися в першу чергу  в середині політичних сил, щоб не втягувати  весь український парламент у ті чи інші розбіжності, які існують  в середині політичних сил.

Друге, те, що стосується  Послання Президента України. Звичайно, безпрецедентний випадок у частині   блокування  правлячою коаліцією відповідно  Послання  Президента. Але я думаю, що  і це минеться.

І третє, чим  би я хотів завершити, це  для того, щоб знаходити компроміс, треба надалі спілкуватися, треба навчитися слухати один одного, що у нас не відбувається протягом, на превеликий жаль, не тільки цього скликання, а протягом останніх  16 років в Україні.

Тому на першу годину, будь ласка,  керівники фракцій, я запрошую до Голови Верховної Ради України.

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради  оголошую закритим. О 16-ій годині будемо розпочинати вечірнє пленарне засідання. До першої години.

 

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку