Засідання N 24

Опубліковано 13 05 2008

ЗАСІДАННЯ  ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТЕ 

Сесійний зал Верховної Ради України

13 травня  2008 року,      година

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЯЦЕНЮК А.П.

…………………………………………..

ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні  колеги, шановні  запрошені! У першу чергу від імені  українського парламенту я хотів би вибачитися за те позорище, свідками якого ми  сьогодні є.  (Ш у м   у   з а л і)

На превеликий жаль, відбувається все так, як і прогнозувалося: іде загострення політичної кризи. Я сподіваюся на те, що ця політична криза повинна вирішитися в першу чергу  в середині політичних сил, щоб не втягувати  весь український парламент у ті чи інші розбіжності, які існують  в середині політичних сил.

Друге, те, що стосується  Послання Президента України. Звичайно, безпрецедентний випадок у частині   блокування  правлячою коаліцією відповідно  Послання  Президента. Але я думаю, що  і це минеться.

І третє, чим  би я хотів завершити, це  для того, щоб знаходити компроміс, треба надалі спілкуватися, треба навчитися слухати один одного, що у нас не відбувається протягом, на превеликий жаль, не тільки цього скликання, а протягом останніх  16 років в Україні.

Тому на першу годину, будь ласка,  керівники фракцій, я запрошую до Голови Верховної Ради України.

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради  оголошую закритим. О 16-ій годині будемо розпочинати вечірнє пленарне засідання. До першої години.