15 березня 2007, 15:34
Законопроектом (реєстр. №3052) пропонується внести зміни до законів України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо врегулювання питання сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу, а також порядку призначення та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України зазначеним категоріям осіб.
Члени Комітету зазначили, що це є логічним та виправданим кроком із точки зору послідовності розвитку пенсійної системи України.
Комітет підтримав законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, прийняття якого дозволить врегулювати питання призначення і виплати пенсій військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органами Пенсійного фонду України.