В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов зустрівся з Президентом Світового Конгресу Українців Євгеном Чолієм та Президентом Світового Конгресу Українців Канади Павлом Гродом

Прес-секретар Голови Верховної Ради України
24 березня 2014, 19:44

 

У ході зустрічі Сторони обговорили ситуацію, що склалася в Україні, та питання щодо співпраці з українською діаспорою.

За словами О.Турчинова, незважаючи на складну економічну та політичну ситуацію в країні, «нова влада все робить для того, щоб захистити суверенність та територіальну цілісність України, а також врятувати її від економічного колапсу».

У цьому контексті Сторони обговорили питання щодо сприяння притоку інвестицій в країну та розвитку малого та середнього бізнесу.

«Ми підтримуємо нову українську владу, яка в надтяжких умовах проводить перетворення і реформування країни та організовує захист України», - сказав Є.Чолій.

Крім того, Сторони також обговорили спільну роботу в інформаційній площині, щоб інформувати світ стосовно подій, які відбуваються в Україні, та «перебити брехливу пропаганду Російської Федерації з цього питання».

«У нас болить серце за Україну, і ми разом боротимемось зі всіма українцями за нашу Батьківщину», - наголосив П.Грод.