Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією підтримує проект постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії з питань вивчення причин вибіркового відшкодування податку на додану вартість, порушення посадовими особами Державної податкової адміністрації України та Державного казначейства України законодавства в сфері оподаткування

05 грудня 2006, 12:18

Відповідно до проекту (реєстр. №2439), комісія створюється з метою вивчення причин вибіркового відшкодування податку на додану вартість, порушення посадовими особами Державної податкової адміністрації України та Державного казначейства України законодавства в сфері оподаткування.

Після вивчення ситуації планується проінформувати парламент про стан відшкодування ПДВ та його вплив на макроекономічні процеси в країні.

Прийняття постанови дозволить вжити дієвих заходів для з’ясування причин вибіркового відшкодування ПДВ та дискримінації проведення відшкодування ПДВ за окремими областями, встановити причетність до порушення законодавства в сфері оподаткування посадових осіб Державної податкової адміністрації України та Державного казначейства України, а також забезпечити парламентський контроль за діяльністю органів влади у цій сфері.