Комітет з питань економічної політики підтримує проект закону про внесення змін та доповнень до статті 1 Декрету Кабінету Міністрів України "Про впорядкування діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, створених за участю державних підприємств"

22 грудня 2006, 14:50

З метою забезпечення розвитку вітчизняного літакобудування, законопроектом (реєстр. №2494) пропонується дозволити підприємствам, які здійснюють реалізацію міжнародних літакобудівних проектів розробки державного підприємства "Авіаційний науково-технічний комплекс ім. О.К.Антонова", бути засновниками інших підприємств будь-яких організаційних форм та видів.

Члени Комітету підтримують запропоновані зміни, оскільки це дозволить залучити в авіабудівну галузь економіки довгострокові фінансові ресурси; прискорити реалізацію авіаційних проектів; залучити інвесторів, у тому числі іноземних; підвищити оперативність та ефективність управління програмами у відповідності до Міждержавних угод з реалізації міжнародних масштабних науковоємних проектів із створення нової авіаційної техніки  з використанням сучасних високих технологій.

Водночас, під час обговорення проекту народні депутати висловились про необхідність контролю з боку держави за такими новоствореними підприємствами.