" /> " /> "/>

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Реабілітація гідроелектростанцій") між Україною та Європейським інвестиційним банком"

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
19 листопада 2013, 12:17

 

Фінансова угода спрямована на забезпечення ефективної реалізації Проекту "Реабілітація гідроелектростанцій", який передбачає виконання робіт з реконструкції, що будуть виконані на шести гідроелектростанціях (Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Дніпродзержинська ГЕС, Дніпровська ГЕС-1, Дніпровська ГЕС-2) на р. Дніпро в Україні. В рамках цього проекту планується провести реконструкцію турбін, генераторів, заміну електромеханічного та гідромеханічного обладнання. Термін завершення проекту - 2017 рік.

Ратифікація Фінансової угоди сприятиме підвищенню ефективності управління енергосистемою України та розвитку національної гідроенергетики.

Відповідний законопроект зареєстровано за №0040.