За період з 12 травня по 6 червня 2011 року до Верховної Ради України надійшло 30 запитів на отримання публічної інформації

Інформаційне управління
07 червня 2011, 15:15

12.05 – 6.06

За зазначений період в Єдиній базі обліку і контролю запитів на інформацію Верховної Ради України було зафіксовано 30 запитів, які надійшли поштою:

? 29 запитів виконано;

- 1 запит виконувався як звернення громадян.

Найбільше запитів направлено до секретаріатів комітетів з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (4), законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (2), а також до Управління кадрів Апарату Верховної Ради України (6).

Примітка: в Єдиній базі запитів на інформацію Верховної Ради України не реєструються запити на інформацію, адресовані безпосередньо до народних депутатів України, посадових осіб Верховної Ради України ? оскільки Апарат Верховної Ради України, відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України від 11 травня 2011 р. №393 «Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Апараті Верховної Ради України», не є розпорядником інформації за такими запитами на інформацію.