Комітет з питань економічної політики рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету)

Інформаційне управління
12 вересня 2012, 13:52

 

Законопроектом (реєстр. №7363) пропонується визначити, що без застосування процедури державних закупівель здійснюються закупівлі загальнодоступних (універсальних) телекомунікаційних послуг, телекомунікаційних послуг міжміського та міжнародного зв’язку, які неможливо отримати без надання загальнодоступних (універсальних) телекомунікаційних послуг та телекомунікаційних послуг для потреб теле-радіомовлення. Згідно із проектом, закупівлі цих послуг здійснюється шляхом укладання договорів (контрактів).

Члени Комітету вважають, що реалізація положень законопроекту дасть можливість юридично закріпити засади здійснення закупівель телекомунікаційних послуг у країні.