23 лютого 2006, 10:44
Законом пропонується доповнити Закон "Про Державний бюджет України на 2006 рік" статтею 124, яка встановлює, що додаткові надходження до бюджету від повторної приватизації ВАТ "Криворізький гірничо-металургійний комбінат "Криворіжсталь" спрямовуються на врегулювання проблем Криворізького регіону.
При цьому, запропоновано у додатках до проекту закону на ці цілі збільшити надходження від приватизації державного майна на 199400 тис грн. і спрямувати на субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, пов´язані з поліпшенням екології та соціально-економічний розвиток міста Кривий Ріг та прилеглих до нього населених пунктів Дніпропетровської області: міському бюджету міста Кривій Ріг 139580 тис. грн. та обласному бюджету Дніпропетровської області 59820 тис. грн.
Прийняття даного законопроекту дасть можливість створити відповідні умови для врегулювання екологічних та соціально-економічних проблем Криворізького регіону.