Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій рекомендує парламенту підтримати проект закону про внесення змін до Закону "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації"

13 червня 2005, 17:03

Законопроектом пропонується включити Державне промислове підприємство "Кривбаспромводопостачання" (м. Кривий Ріг) до Переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Необхідність прийняття законопроекту обумовлена стратегічним значенням для економіки і безпеки державного промислового підприємства "Кривбаспромводопостачання". Основними напрямками роботи підприємства є виробництво та реалізація питної води за допомогою комплексу об’єктів, споруд, розподільчих водопровідних мереж, пов’язаних єдиним технологічним процесом, для міста Кривий Ріг та п’яти прилеглих сільських районів Дніпропетровської області, перекидання води у маловодні регіони тощо.

На засіданні Комітету наголошувалося, що прийняття проекту закону сприятиме реалізації стратегічного курсу на збереження унікального підприємства – монополіста, забезпечить державний контроль за станом екологічної безпеки та збереження висококваліфікованого трудового колективу спеціалістів цього підприємства.