06 квітня 2011, 14:10
Імовірність прийняття рішення про проведення в Києві дочасних виборів міської ради і міського голови залежить від того, наскільки головою Київської державної адміністрації буде знайдено спільну мову із міською радою. Про це заявив у середу Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, відповідаючи на запитання журналістів щодо проекту постанови з цього питання, який зареєстровано у парламенті.
«Я переконаний, що цей діалог є, і його треба, очевидно, зафіксувати і підкріпити. Тоді вибори відбудуться у терміни, визначені законом. Якщо ні - тоді можливі варіанти», - сказав В.Литвин.
Керівник парламенту повідомив, що вже ознайомився зі згаданим документом сьогодні вранці і направив його до відповідних комітетів Верховної Ради України.