Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" щодо декларування наявності цукру" з урахуванням пропозицій Президента України

17 лютого 2011, 11:34

Publish

Зокрема, закон доповнено положенням, згідно з яким "декларування наявності цукру - це подання суб´єктами підприємницької діяльності, які виробляють цукор і зберігають його для подальшої реалізації, здійснюють оптову чи роздрібну торгівлю цукром, декларації про обсяг цукру, що перебуває у їх власності".

Враховано також пропозицію Президента про включення до закону норми, відповідно до якої декларування наявності цукру є обов´язковим для всіх суб´єктів підприємницької діяльності незалежно від форми власності, які виробляють цукор і зберігають його для подальшої реалізації, здійснюють оптову чи роздрібну торгівлю цукром.

Відповідний законопроект зареєстровано за №6380.