07 жовтня 2010, 10:06
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин сподівається, що нинішньої п`ятниці парламент ухвалить рішення щодо депутатів-сумісників.
В інтерв`ю «5-му каналу» у середу В.Литвин повідомив, що парламентський Комітет з питань Регламенту розглянув заяви про складення повноважень від депутатів, які перейшли на роботу до виконавчих органів влади.
Керівник парламенту також зазначив, що подав звернення до суду відносно депутатів-сумісників, які не написали таких заяв. «Нехай суд визначається з цими людьми», - додав він.
«Необхідно просто забезпечити безумовне виконання Конституції України, яка забороняє суміщення відповідних посад», - заявив В.Литвин.
Разом з тим, він додав, що «але у нас періодично блокують роботу Верховної Ради, і це якраз співпадає з тим днем, коли це питання хочуть винести на розгляд». «У мене інколи закрадається сумнів, що тут є певні домовленості», - сказав В.Литвин.