Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у п`ятницю у рамках Європейської конференції голів парламентів зустрівся з Головою Парламенту Словенії Паволом Гантаром

11 червня 2010, 17:23

Publish

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у п`ятницю у рамках Європейської конференції голів парламентів зустрівся з Головою Парламенту Словенії Паволом Гантаром.

В.Литвин, зокрема, відмітив «високий рівень політичного діалогу» між нашими державами, і висловив впевненість, що в України і Словенії є всі підстави перевести на якісно новий рівень двосторонні відносини, зокрема, в економічній та гуманітарній сферах, а також забезпечити взаємну підтримку на міжнародній арені.

Голова Парламенту Словенії, у свою чергу, високо оцінив потенціал розвитку двосторонньої співпраці, закликавши скористатися існуючим рівнем взаємин, аби надати нового імпульсу міждержавним відносинам в усіх сферах.

Сторони також висловилися за необхідність активізації міжпарламентської складової українсько-словенських відносин.

П.Гантар, зокрема, висловився за подальший розвиток співробітництва на рівні парламентських груп дружби з метою розширення як двосторонньої співпраці, так і співпраці у міжнародних парламентських форумах. В.Литвин підтримав цю думку, наголосивши на «великому потенціалі» міжпарламентського співробітництва на рівні комітетів.

Голова Верховної Ради України виступив з ініціативою доручити парламентським групам дружби розробити план щодо поглиблення співпраці між нашими країнами. П.Гантар підтримав цю думку, запропонувавши згодом розвивати міжпарламентський діалог на рівні комітетів і керівництва законодавчих органів.

Сторони також обмінялися запрошеннями відвідати Україну та Словенію з офіційними візитами.