Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про реструктуризацію податкового боргу вуглевидобувних підприємств зі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

07 червня 2004, 13:13

Законопроектом пропонується реструктуризувати податковий борг вугледобувних підприємств, які мають заборгованість із заробітної плати до Пенсійного фонду України та інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, який не сплачено станом на 31 грудня 2003 року. Реструктуризацію податкового боргу пропонується здійснити шляхом розстрочення сплати цього боргу протягом 120 місяців.

За словами автора, народного депутата Віктора Турманова, прийняття зазначеного закону дозволить вийти зі складної ситуації, в якій знаходяться вугледобувні підприємства, забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати їх працівникам і тим самим зняти соціальну напругу у шахтарських регіонах, а в подальшому забезпечити і належні розрахунки з Пенсійним фондом та фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.