Засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
11 червня 2024, 11:00

 

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин проведе чергове засідання у форматі відеоконференції.

Порядок денний (проект):

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

1. Проект Закону України про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо протидії сексизму у виборчих процесах та забезпечення збалансованого представництва жінок та чоловіків у Верховній Раді України та місцевих радах, реєстр. № 11300 від 27.05.2024, поданий народним депутатом України Загоруйко А.Л. та іншими народними депутатами України.

1.1. Проект Закону України про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо протидії сексизму у виборчих процесах та забезпечення збалансованого представництва жінок та чоловіків у Верховній Раді України та місцевих радах, реєстр. № 11300-1 від 05.06.2024, поданий народним депутатом України Мазурашу Г.Г. та іншими народними депутатами України.

Інші питання

2.  Про стан виконання положень Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» (в рамках здійснення контрольної функції).

3. Про стан виконання Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, положень Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин» (в рамках здійснення контрольної функції).

Різне.