Дозвіл використовувати західну зброю по території рф - критичне рішення для перелому у війні, - Андрій Осадчук

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
05 червня 2024, 11:19

 

Дозвіл від США використовувати їхню зброю для ударів по певних обʼєктах на території ворога - величезне зрушення. Однак для закінчення війни усі ліміти на ураження цілей в рф мають бути повністю зняті, а озброєння для цього має бути повністю достатньо. Так вважає народний депутат «Голосу» Андрій Осадчук.

«Нарешті є ознаки, що дотисли партнерів, особливо США. І тут слід першочергово відзначити зусилля наших європейських друзів. Такі дозволи - величезний крок вперед для того, щоб захищати Харківщину і прикордонні з рф місця. Але цього недостатньо, щоб завершувати війну. Адже для завершення війни у ЗСУ не має бути жодних обмежень застосовувати будь-яке озброєння проти легітимних цілей в рф, де би вони не були», - наголошує народний депутат.

За словами Андрія Осадчука, страх певних західних партнерів перед ударами їх зброєю по території росії позбавлений будь-якої логіки.

«Більшість рішень по наданню зброї партнерами запізнились на рік, а може і більше. І дискусія про заборону Україні використовувати зброю, надану партнерами по території рф, - шизофренічна. Бо яка різниця для путіна, чи ми бʼємо по Криму (який рф вважає своєю територією і вписала це в свою конституцію) чи по курській області?», - акцентує представник «Голосу».