Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів робочу зустріч із Комісаром Ради Європи з прав людини Майклом О'Флаерті

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
16 квітня 2024, 20:18


Насамперед під час зустрічі Спікер Парламенту України висловив щиру вдячність за особисту рішучу та послідовну позицію Комісара Ради Європи з прав людини на підтримку України та її народу у боротьбі з країною-агресором — російською федерацією.

«Україна розраховує, що завдяки мандату Комісара Ради Європи буде захищено права українців, які постраждали внаслідок російської агресії», — наголосив Руслан Стефанчук. 

Також він зауважив, що вкрай важливим для України  питанням є повернення в Україну незаконно депортованих дітей. 

«На жаль, агресор не зупиняється й продовжує скоювати воєнні злочини, продовжує незаконно вивозити українських дітей на свою територію, на територію білорусі або на тимчасово окуповані росією території України», — повідомив Спікер Парламенту України. 

Насамкінець Голова Верховної Ради України наголосив, що важливо продовжувати тиск для якнайшвидшого вивезення українських громадян із території агресора, а також повернення в Україну наших дітей, незаконно вивезених, переданих «під опіку» та «усиновлених» громадянами рф.