Олексій Мовчан: Україна поступово рухається до членства у Організації економічного співробітництва та розвитку

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
04 квітня 2024, 11:17

 

Заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку, який представляє Україну на пленарному засіданні глобальної парламентської мережі ОЕСР, що проходить 3-4 квітня 2024 у Парижі, Франція, ділиться своїми враженнями про перебіг заходу.

"На цьому тижні працюю в Парижі на Global Parliamentary Network Plenary Meeting 2024. Це форум депутатів з різних країн, які ведуть порядок денний OECD.

Багато уваги приділяється Україні.

Ми з колегами започаткували групу дружби з парламентською спільнотою Організації економічного співробітництва та розвитку, бо ми робимо реформи, які націлені на відповідність стандартам та принципам OECD. Найвідоміша з них – реформа корпоративного управління в державному секторі. Це законопроєкт реєстр.№ 5593-д, який я вів як заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку. На форумі цьому законопроєкту також приділяли багато уваги, адже він – важливий крок на шляху до ефективного управління активами у відповідності з міжнародними стандартами.

Представники з різних країн підтримують України, а також вітають нашу активність і успіхи в провадженні реформ.

Під час свого виступу на одній з платформ форуму Олексій Мовчан  подякував всім парламентарям за підтримку України та розповів про успіхи у впровадженні реформ.

«Наша витривалість – саме у реформах, які стабілізують українську економіку та систему державного управління. 

Реформи необхідні для створення сприятливого бізнес-середовища, зменшення корупції та залучення іноземних інвестицій. А також – це умови для набуття Україною членства в Європейському Союзі, що відкриє нові можливості для розвитку України та її інтеграції в європейський простір.

Україна прагне стати членом OECD, і ми поступово до цього рухаємося."