Наша спортивна спільнота має величезний потенціал для відродження та розвитку, - Ольга Саладуха

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
02 квітня 2024, 14:50

 

Завершилася дводенна поїздка голови підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольги Саладухи до Вінниці. Народні депутатка взяла участь у засіданні Ради Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) та відкритті командного чемпіонату України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Ольга Саладуха зазначила, що традиційно легка атлетика знаходиться в авангарді спортивного життя країни, тому на ФЛАУ величезна відповідальність.

«Мусимо демонструвати приклад і задавати високі стандарти роботи.

Під час засідання Ради ми, зокрема говорили про підготовку до Олімпіади-2024. Повинні виступити на Іграх гідно та успішно. Бо зараз кожна перемога на вагу золота. Кожна перемога – це більше, ніж перемога. Це імпульс, який відчувають у світі. Він свідчить, що Україна жива, що Україна бореться, що Україна долає труднощі, що Україна рухається вперед.

Також мала честь відкрити у Вінниці чемпіонат України з кросу. Спортсмени різних вікових категорій продемонстрували волю до боротьби та виклалися на всі 100%. Це демонструє, що наша спортивна спільнота має величезний потенціал для відродження та розвитку», - зазначила народна депутатка.

Ольга Саладуха дякує голові Вінницької ОДА Сергію Борзову та колезі, народній депутатці України, голові підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірині Борзовій та усім управлінцям, тренерам, спортсменам за результативну працю.

«А ми ще неодноразово повернемося на Вінниччину, яка є одним із потужних центрів спортивного життя країни», - резюмувала Ольга Саладуха.