Перший віцеспікер Олександр Корнієнко, Віцеспікерка Олена Кондратюк та представники фракцій і груп зустрілися із Головою Національних Зборів Французької Республіки Яель Брон-Піве

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
28 березня 2024, 15:56

 

«Це чудова нагода наголосити на важливих темах для нашої держави, зокрема, у контексті міжпарламентської діяльності», — наголосив Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко. 

Водночас він зазначив, що позиція Франції щодо безпекових питань знайшла відображення у всіх куточках світу, тому Україна вдячна Франції за таке лідерство.

 

«Для нас це ще одне свідчення, що наші дружні країни рухаються пліч-о-пліч у правильному напрямі — до справедливості, перемоги та збереження демократичних цінностей», — акцентував Олександр Корнієнко. 

«Для нас велика честь вітати сьогодні в Києві пані Спікерку та делегацію нижньої палати французького Парламенту», — зауважила, зі свого боку, Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк. Також вона подякувала Яель Брон-Піве за жіноче лідерство у підтримці України.

Окрім того, Олена Кондратюк наголосила на важливості й активній ролі Франції у безпековій допомозі та наближенні України до членства в Євросоюзі й НАТО.

«Маємо об'єднувати зусилля парламентської дипломатії для засудження  викрадення українських дітей росією та усією міжнародною спільнотою вимагати їх якнайскорішого повернення додому в Україну», — зазначила також Віцеспікерка.

У зустрічі взяли участь народні депутати України: Перший заступник голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Вадим Галайчук, Перший заступник Голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Юлія Клименко, заступник Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Григорій Мамка, член Комітету з питань бюджету Тарас Батенко, член Комітету з питань правової політики Сергій Власенко, член Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Петро Порошенко, членкиня Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Лариса Білозір, член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Лукашев.