Ключове питання - час, - Кіра Рудик про виділення допомоги союзниками

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
12 березня 2024, 12:03

Допомога від США Україні потрібна якнайшвидше, тому будь-які зволікання чи час на додатковий розгляд нових пакетів - небезпечні. На цьому наголошує народна депутатка, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Те, що ми зараз намагаємось донести союзникам, - що час для нас має величезне значення. І час йде зовсім по-іншому, коли ти сидиш в окопі або в бомбосховищі і коли ти у мирній країні. Для нас - величезна різниця, коли ухвалять пакет допомоги: умовно завтра чи через кілька місяців. І результати, які може показати українська армія дуже сильно залежать від цього часу», - підкреслює лідерка «Голосу».

Ось чому нові пакети, які пропонують республіканці, для України - не дуже добра новина. Адже на їх розгляд і ухвалення потрібен час, якого у нас немає.

«Республіканське крило у США вирішило створити свій власний пакет допомоги Україні, який вони будуть пропонувати Сенату. Це для нас небезпечний крок тому, що він затягує час і може статися так, що і новий пакет, який готують республіканці, стане заручником внутрішньополітичних питань в США», - пояснює народна депутатка.