Конкурс на посаду Старшого юридичного експерта у сфері Соціальної політики та зайнятості Офісу підтримки адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС)

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
29 лютого 2024, 19:02

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейський Союз (ЄС) посилюють підтримку вступу України до Європейського Союзу через програму «Українська архітектура реформ». Для надання необхідної підтримки Верховній Раді України з адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС) створено Офіс підтримки адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС) (далі – Офіс підтримки адаптації).

Офіс підтримки адаптації надає експертно-аналітичну, інформаційну, документальну підтримку комітетам Верховної Ради України, народним депутатам України, структурним підрозділам Апарату Верховної Ради України під час опрацювання законопроектів, спрямованих на адаптацію законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС). 

Офіс підтримки адаптації буде інтегровано в існуючі механізми координації між парламентом та урядом, зберігаючи при цьому тісну співпрацю та координацію з іншими командами «Української архітектури реформ». 

Наразі відкривається конкурс на посаду Старшого юридичного експерта у сфері Соціальної політики та зайнятості Офісу підтримки адаптації. Запрошуємо зацікавлених експертів подати заявку на конкурс. 

Контракт із переможцем конкурсу буде підписано у березні 2024 року з очікуваною тривалістю до 4 місяців та  можливістю пролонгації, залежно від наявності донорського фінансування та результатів роботи.

Кандидати мають надіслати повний пакет документів (анкету, резюме, форму про нерозголошення конфіденційної інформації (NDA), мотиваційний лист та рекомендаційний лист) до 23:59 (за київським часом) 10 березня 2024 року. Кандидати, які подали неповний пакет документів, не будуть  допущені до конкурсу.

Лише кандидати, що пройшли попередній відбір, будуть запрошені на письмовий тест та співбесіду.

Деталі доступні за посиланням:

https://rdo.in.ua/news/recovery-and-reform-support-team-legal-approximation-verkhovna-rada-ukraine-looking-senior-0