Народні депутати України зустрілися з представниками Департаменту молоді Ради Європи

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
29 лютого 2024, 18:00У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася зустріч українських парламентаріїв із Головою Департаменту молоді Ради Європи Тобіасом Флессенкемпером та фахівчинею молодіжних проєктів співпраці Департаменту молоді Ради Європи Майєю Мічич Лазовіч, які перебувають із візитом в Україні.

Участь у зустрічі взяли заступниця Голови Комітету з питань інтеграції України до ЄС Марія Мезенцева, Перший заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Жан Беленюк, голова підкомітету з питань музичної індустрії Комітету гуманітарної та інформаційної політики Олександр Санченко.

Як повідомив Олександр Сенченко, співрозмовники багато говорили про збільшення уваги саме до питання молоді та впровадження нових підходів для розвитку молодіжного сектору. А також не обійшли увагою те, як можна поєднати зусилля, щоб молодь була більш видима й чутна як у межах роботи Ради Європи, так і у самій Україні.

«Продовжуємо рухати українську молодіжну політику спільно з європейськими колегами. Вдячні пану Тобіасу за постійну підтримку та готовність разом із нами відстоювати європейські цінності», — підкреслив парламентарій.

Зі свого боку, заступниця Голови Комітету з питань інтеграції України до ЄС Марія Мезенцева зазначила, що сьогодні молодь є рушієм українського сьогодення та майбутнього: вони воюють у складі Сил Оборони, реєструють бізнеси, відновлюють Україну, навчаються та роблять все можливе заради процвітання країни.

«Саме тому ми повинні дати їм нові можливості та максимально долучати їх до прийняття рішень», — підкреслила Марія Мезенцева та додала, що цього року Рада Європи святкує 75 років і дуже важливо, щоб молодь залишалася у фокусі цієї організації.