Єгор Чернєв: У законопроект про мобілізацію внесено багато технічних правок, які треба прибрати для швидшого розгляду документа

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
28 лютого 2024, 09:00

 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розуміє важливість ухвалення законопроєкту про мобілізацію, тому активно працює над поданими правками, яких загалом понад чотири тисячі. Усі подані пропозиції згрупували за шістнадцятьма блоками й зараз ухвалюються рішення за основу, а далі проведе роботу секретаріат, оскільки є багато поправок, які повторюються.

Про це розповів народний депутат, заступник Голови Комітету, Голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.

«Окремі дуже активні парламентарії подали по 100-300 правок, але багато з них мають технічний характер. Якщо в когось було завдання затягнути процес розгляду законопроєкту, то це точно не вдасться. Ми розглядатимемо все поблоково і сподіваюся, що опрацюємо цей документ найближчим часом. На друге читання він може бути винесений уже в березні, проте тут постає головне питання – як законопроєкт проходитиме сесійну залу, адже кожен народний депутат має право поставити свою правку на голосування. Якщо таке відбудеться, то розгляд може затягнутися на тижні», - зазначив політик.

Він додав, що існує і спецпроцедура, однак до такого важливого законопроєкту навряд чи доречно її застосовувати.

«Я сподіваюся, що ми домовимося з усіма фракціями та групами стосовно тих питань, які мають бути залишені в законопроєкті, а також тих, які мають бути прибрані, щоби швидше пройти його в залі», - сказав парламентарій.