Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з делегацією британських парламентаріїв — представників групи міжпарламентських зв’язків з Україною

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
23 лютого 2024, 18:40

Під час розмови сторони багато уваги приділили міжпарламентській співпраці. 

«Важливо, що Україна є обʼєднувальним чинником у британському Парламенті, і всі, без винятку, політичні сили Сполученого Королівства одностайні у бажанні підтримувати Україну до повної перемоги над російським агресором», — наголосив Голова Верховної Ради України, висловивши вдячність Великій Британії за лідерство й надання Україні гарантій безпеки. 

Також Спікер Парламенту України подякував за потужний міжпарламентський діалог, який інтенсивно триває як на рівні спікерів і парламентів, так і на рівні груп дружби: «Ми обʼєднані спільними цінностями й принципами — Україна зараз перебуває на вістрі війни за ці принципи та цінності». 

Водночас він зауважив, що основним для України залишається подальше оперативне постачання зброї. Під час зустрічі Руслан Стефанчук окреслив нагальні потреби Сил безпеки та оборони України. 

Окрім того, Спікер Парламенту України акцентував, що вкрай важливою є фінансова та гуманітарна допомога Україні. 

Насамкінець сторони зупинилися на питаннях реалізації Формули миру Президента України Володимира Зеленського та євроатлантичній інтеграції України. Руслан Стефанчук подякував Сполученому Королівству за лідерство у частині Формули миру, зауваживши, що зараз триває підготовка до Саміту, присвяченому її реалізації.