Відбулася зустріч Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександра Мережка з представниками Сенату та Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
23 лютого 2024, 18:05

 

23 лютого 2024 року Голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко провів зустріч з представниками партії «Аціоне» в Сенаті та Палаті депутатів Парламенту Італійської Республіки Карло Календо та Етторе Розато.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання світової та європейської політики, зокрема майбутні вибори в США, питання актуальної безпекової та гуманітарної ситуації в Україні, посилення військово-технічної допомоги Україні, надання економічної допомоги та відбудови постраждалих регіонів України, реабілітації українських військовослужбовців, посилення санкційного тиску та можливості використання російських заморожених активів для надання допомоги Україні.

Окрему увагу в ході зустрічі було приділено євроатлантичній інтеграції України напередодні Вашингтонського саміту НАТО, а також перспективам вступу нашої держави в Європейський Союз. Також, італійські депутати повідомили про ініціативу підтримки відновлення зруйнованої інфраструктури в Одесі.

Голова Комітету Олександр Мережко висловив вдячність італійським колегам за всебічну підтримку та підкреслив важливість продовження надання економічної та військово-технічної підтримки з боку партнерів задля збереження людських життів.