Відбулося засідання робочої групи щодо регулювання підприємницької діяльності у перехідний період

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
23 лютого 2024, 14:12


У Комітеті з питань економічного розвитку постійно ведеться робота над підготовкою до другого читання законопроекту про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у перехідний період.

В рамках зазначеної підготовки 21 лютого 2024 року під головуванням заступника Голови Комітету Олексія Мовчана відбулося засідання Робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону України про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у перехідний період (реєстр. № 6013), направлений на запровадження ефективних механізмів контролю за використанням об’єктів державної та комунальної власності.

Члени робочої групи підкреслили важливість обговорення пропозицій і поправок, які надійшли від представників органів державної влади, інвесторів, громадських організацій, бізнесу та інших стейкхолдерів  для узгодження чинних норм та критеріїв із відповідними положеннями європейського законодавства, зокрема в частині удосконалення процедури припинення юридичної особи.

Підсумовуючи захід голова робочої групи Олексій Мовчан запропонував провести найближчим часом чергову зустріч з метою подальшого обговорення внесених пропозицій усіх зацікавлених сторін та напрацювання узгодженої редакції законопроекту.