Процеси з конфіскації заморожених активів рф будуть пришвидшуватися, - Кіра Рудик

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
20 лютого 2024, 14:50

 

Попри початок виборчих процесів у країнах-партнерах, зокрема у США, процеси конфіскації заморожених російських активів будуть пришвидшуватись. Не в останню чергу через те, що є ризики повернення цих коштів рф. Так вважає народна депутатка, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Ми чітко розуміємо, що у нас є дедлайн для того, щоб процес конфіскації почав відбуватись. Це вибори у США. Адже якщо там ситуація піде не за найкращим для нас сценарієм, ці активи можуть бути розморожені і повернуті росії та її олігархам. Саме тому зараз процеси будуть пришвидшуватись максимально», - пояснює лідерка «Голосу».

За словами Кіри Рудик, те, що процес конфіскації наближається до реальних результатів, відчувають також і в москві.

«Свідченням того, що процес йде і йде швидше, є реакція рф. Там вже оголосили, що у випадку конфіскації буде нова загроза, в тому числі ядерна. А велика кількість тих, хто мав і втратив гроші в росії, виграв суди, вже кажуть, що і вони претендують на ці заморожені кошти. Це Юкос, це жертви МН-17 і багато інших.

Агресор продовжує інформаційну кампанію, лякає економічною нестабільністю. Але є дуже багато обґрунтувань, що після конфіскації заморожених активів рф ніякої дестабілізації світової фінансової системи не відбудеться. Ця сума не є такою великою», - наголошує народна депутатка.