Комітет з питань цифрової трансформації інформує про новий сервіс в Дії

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
09 лютого 2024, 13:26

 

Вже 4 роки як громадяни України користуються мобільним застосунком Дія. Він перевернув наше життя. Тепер завжди з нами не тільки документи, а й можливість отримувати послуги у цифровому форматі.

          Все це стало можливим завдяки кожному користувачу. Дія розвивається, і поступово, окрім електронних документів у застосунку, стали доступні різні сервіси: отримання довідок, витягів та консультацій, можливість здійснювати електронні платежі, перереєструвати місце проживання, авто тощо.

          Саме ми з вами – користувачі застосунку, показуємо які послуги найактуальніші та необхідні в електронному вигляді, де застосунок можна зробити кращим та ефективнішим. Саме завдяки спільній роботі розробників та користувачів застосунок Дія став помічником та порадником.

          А нещодавно у застосунку з’явилась ще й мапа укриттів. Тож під час повітряної тривоги можна швидко дізнатись, де знаходиться найближче укриття, переглянути інформацію про нього, прокласти маршрут, а також залишити відгук чи повідомити, що воно зачинено. Мапу укриттів можна завантажити на телефон і користуватись нею незважаючи на наявність зв’язку або інтернету.

          Не зупиняємось! Трансформуємось разом!